desember! 🚛💋
Vil du selv hente varen eller få levert innen kort tid? Eller vil du sende som gave? Ring oss på 413 44 470 så hjelper vi deg. Gjelder ikke mat og catering.
En fyldig, lekker og luksuriøs kake med pistasjnøttesmør fra Sicilia og søt vanilje fra Madagascar. Pistasjkremen har en myk nougat-liknende konsistens med knasende biter av ristede og salte pistasjnøtter og mandler, og med knasende karamell i midten. Bunnen er crunchy og seig, full av næring med havre, aktivert bokhvete og vanilje.
Hvis du vil ha en pistasjkake som en del av en meny til din catering, har vi designet en helt grønn meny, hvor desserten er denne grønne godbiten.
Ingredienser:
Revet kokos, glutenfri havregryn, kokosblomstsukker, dadler, agave, pistasj, mandler, cashew, kokosolje, kokoskrem, lønnesirup, sitron, pistasjsmør, vanilje, spinat, stevia, salt.
Kaker og godbiter leveres frosne og vil trenge 20 til 60 minutter til å tine i kjøleskapet, avhengig av størrelse, hvilken sort og temperatur.
Liten kake: 6-9 personer.
Stor kake: 15-18 personer.